Amandine. Pragnienie miłości, Dobra książka

Ucieczka od bólu

Życie jest... jakie jest życie? Czy można je jakość podsumować w kilku prostych zdaniach? Oczywiście, że nie

Życie jest… jakie jest życie? Czy można je jakość podsumować w kilku prostych zdaniach? Oczywiście, że nie. Dla jednych życie jest pasmem wielkiego szczęścia – poczynając od dnia narodzin poprzez pełnoletność, idealne małżeństwo z idealnymi dziećmi, karierę aż do później starości. Dla innych z kolei życie to jedno wielkie pasmo nieszczęść. Są jeszcze inne osoby, które powiedzą, że mają trochę dobrego i trochę tego złego, dzięki czemu zachowują przyzwoitą równowagę w naturze. A jak jest z bohaterami książek? Różnie. Żeby jednak powieść nas nie znudziła, nie może być wzorowo idealnie aby czytelnik się nie znudził. Jeżeli szukamy właśnie takiej książki: to powinniśmy sięgnąć po “Amandine. Pragnienie miłości” autorstwa Anet Lievre (https://www.taniaksiazka.pl/amandine-pragnienie-milosci-anett-lievre-p-1334039.html).

Dwie pokaleczone dusze

Autorka stworzyła naprawdę świetnie rokujący romans, który jest również doskonałą okazją do tego aby zapoznać się z cudownymi widokami jakie można znaleźć na australijskiej ziemi. Jeżeli ktoś chce się wybrać w egzotyczną podróż, dzięki której będzie mógł wziąć również udział w pięknej historii miłosnej, to jest to książka dla niego. Aczkolwiek nie zaczyna się ona wesoło. Oto mamy do czynienia z Armandine – kobietą, która ucieka przed koszmarem stającym się dla niej prawdziwą rzeczywistością. Myślała, że jeżeli ucieknie daleko, to uda jej się uwolnić od piekła jakie miała na ziemi. Jednak czy jej się to udało? Czy jednak jeszcze bardziej nie pogorszyła przez to swojego losu? Z kolei Evan to mężczyzna, który stanął w obliczu romansu swojej żony. Spodziewałby się wszystkiego, jednak nie tego, że ukochana żona go zdradzi. Cios prosto w serce sprawił, że i on chce uciekać i to na inny kontynent. Dwie osoby, które zostały zranione i to w najboleśniejsze miejsce w swojej duszy.

Początek nowego

Obydwoje myśleli, że w Australii na spokojnie będą mogli rozpocząć nowe życie bez osób raniących ich serca. Te dwie jakże odmienne osobowości musiały się jednak w końcu natknąć na siebie. Armandine i Evan, on i ona. Czy to spotkanie mogło im wyjść w takim momencie na dobre? Kiedy rany na duszy jeszcze dobrze się nie zasklepiły? Obydwoje chcą miłości. Obydwoje chcą zrozumienia. Jednak, czy można ją otrzymać od człowieka, który został równie mocno zraniony? “Amandine. Pragnienie miłości” Anet Lievre jest naprawdę bardzo dobrą pozycją, która skradnie serce czytelnika od pierwszej do ostatniej strony. Jeżeli brak w naszym życiu miłosnych wzlotów i upadków, to na pewno przeżyjemy je razem z bohaterami tej niezwykłej książki rozgrywającej się na australijskiej ziemi. Jak się okazuje czasem warto walczyć o lepszą przyszłość.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com